• marec

MŠ od 8.3.2021- aktualizované

Vážení rodičia,

starosta Mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice, Mgr. Zoltán Pék v súlade s rozhodnutím ministra školstva  číslo: 2021/10079:2-A1810  rozhodol takto:

od 8.3.2021 bude prevádzka materskej školy ,,prednostne pre deti zamestnancov s nevyhnutným prezenčným výkonom práce."

Prevádzka MŠ : od 7:00 - 16:30hod

Pri nástupe do materskej školy prosím predložte:

1.       Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti  – v prílohe tohto mailu.

2.     Zákonní zástupcovia, ktorí majú nevyhnutný prezenčný výkon práce vyplnia tlačivo – Príloha 11c  (priniesť vyplnené 8.3.2021 – pondelok ráno).

3.     Zákonní zástupcovia, ktorí majú iný dôvod vyplnia tlačivo  - Príloha 11a (priniesť vyplnené 8.3.2021 – pondelok ráno).

4.     Tlačivo – Príloha 11b   je len informácia o súhlase so spracovaním osobných údajov, nie je potrebné tlačiť ho ani vypĺňať.

Podmienky vstupu do MŠ:

·Každý, kto vstúpi do areálu MŠ, musí sa vedieť preukázať negatívnym testom, ktorý nebude starší ako 7 dní (aj starí rodičia).

·         Každý, kto vstúpi do priestorov MŠ musí mať prekryté horné dýchacie cesty.

·         2ks rúška pre dieťa (dieťa bude musieť mať prekryté horné dýchacie cesty počas celého dňa). Toto opatrenie sa zavádza z dôvodu ochrany

zdravia ostatných detí ako aj zamestnancov školy.

·         Dezinfekcia rúk pri vstupe!!!

·         Absolvovať povinný ranný filter  (meranie teploty,...).

·         Dodržiavať odstupy.

·         Do MŠ vstupuje iba jedna osoba s dieťaťom.

Ak sa u Vás alebo vo Vašej rodine vyskytne COVID-19, prosíme, aby ste o tejto skutočnosti bezodkladne informovali riaditeľku MŠ na tel. čísle 0905851413 (aj počas víkendu). Je to nevyhnutné na zabezpečenie potrebných opatrení. Ďakujeme!

Pre aktuálne informácie sledujte  www.ms-linzbothova.sk .

S pozdravom

Mgr. Eva Elexová